400VXG220MEFCSN30X30
MFR.Part #
400VXG220MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1607083
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.35A@120Hz 10mm 220uF 30mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS