400MXC220MEFCSN30X30
MFR.Part #
400MXC220MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1605508
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.54A@10kHz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS