80ZLH390MEFC12.5X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80ZLH390MEFC12.5X30
JLCPCB Part #
C1585843
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 30mm 390uF 80V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS