16MXC18000MEFC30X25
MFR.Part #
16MXC18000MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1498605
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 25mm 3.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors