63USC4700MEFCSN30X30
MFR.Part #
63USC4700MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1498587
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.49A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 4700uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS