25MXC15000MEFC25X35
MFR.Part #
25MXC15000MEFC25X35
JLCPCB Part #
C3722348
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15000uF 25V 25mm 3.13A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors