450VXG220MEFCSN30X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450VXG220MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C3724066
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.32A@120Hz 10mm 220uF 30mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS