400USG390MEFASN35X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400USG390MEFASN35X30
JLCPCB Part #
C239292
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS