B43501G2108M67
MFR.Part #
B43501G2108M67
JLCPCB Part #
C1608890
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
1000uF 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS