B43501C9337M80
MFR.Part #
B43501C9337M80
JLCPCB Part #
C1611089
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS