250USC270MEFCSN20X30
MFR.Part #
250USC270MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1601971
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.42A@120Hz 10mm 20mm 250V 270uF 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS