381LX472M063A022
MFR.Part #
381LX472M063A022
JLCPCB Part #
C5494620
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 3A@120Hz 4700uF 63V ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS