400USC120MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400USC120MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602967
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.13A@120Hz 10mm 120uF 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 400V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS