80USG8200MEFCSN35X45
MFR.Part #
80USG8200MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C3724617
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 45mm 6.4A@120Hz 80V 8200uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS