LLS2C471MELZ
MFR.Part #
LLS2C471MELZ
JLCPCB Part #
C1600286
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.79A@50kHz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS