16YXG4700MEFC16X31.5
MFR.Part #
16YXG4700MEFC16X31.5
JLCPCB Part #
C1590580
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 31.5mm 4700uF ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS