16USG15000MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16USG15000MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1664422
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 15000uF 16V 25mm 25mm 3.7A@120Hz 3000hrs@85℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS