400HXG120MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400HXG120MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1589791
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.34A@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS