450BXC3R3MEFC10X12.5
MFR.Part #
450BXC3R3MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C2902874
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12.5mm 3.3uF 450V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS