63PZH150M10X20
MFR.Part #
63PZH150M10X20
JLCPCB Part #
C3274458
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 13mΩ 150uF 20mm 4.1A@100kHz 4000hrs@135℃ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS