400SXC220MEFCSN35X30
MFR.Part #
400SXC220MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1498740
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.24A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS