450MXC220MEFCSN35X30
MFR.Part #
450MXC220MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C3724312
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS