400SXC120MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400SXC120MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605641
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V 839.5mA@10kHz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS