450VXS470MEFCSN35X45
MFR.Part #
450VXS470MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C1500473
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.26A@120Hz 35mm 450V 45mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS