400SXC180MEFCSN25X40
MFR.Part #
400SXC180MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3721589
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 400V 40mm 940mA@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS