50USC3900MEFCSN25X25
MFR.Part #
50USC3900MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C5515371
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.72A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 3900uF 50V ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS