200WA100MEFCGC16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200WA100MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597794
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 16mm 2000hrs@85℃ 200V 20mm 478mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS