250TXW270MEFR18X33
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250TXW270MEFR18X33
JLCPCB Part #
C5114609
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 250V 270uF 33mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS