400SXC150MEFCSN22X45
MFR.Part #
400SXC150MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1605596
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 400V 45mm 850mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS