450HXC330MEFCSN30X50
MFR.Part #
450HXC330MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1613972
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.45A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS