250VXG220MEFCSN22X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250VXG220MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C3721368
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.22A@120Hz 10mm 220uF 22mm 250V 25mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS