400MXC150MEFCSN22X40
MFR.Part #
400MXC150MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1604666
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 880mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS