50LSW22000MEFC36X118
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50LSW22000MEFC36X118
JLCPCB Part #
C1614183
Package
Bolt,D36xL118mm
Description
-40℃~+105℃ 118mm 12.7mm 22000uF 3000hrs@105℃ 36mm 50V 8.1A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS