LKG1J182MESZCK
MFR.Part #
LKG1J182MESZCK
JLCPCB Part #
C1605274
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 2.9A@120Hz 22mm 50mm 63V ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS