400MXK390MEFCSN25X40
MFR.Part #
400MXK390MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1669063
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS