100ZLH220MEFC12.5X25
MFR.Part #
100ZLH220MEFC12.5X25
JLCPCB Part #
C1584620
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm 5mm 60mΩ 810mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS