450MXH390MEFCSN25X55
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXH390MEFCSN25X55
JLCPCB Part #
C1582927
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.01A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 390uF 450V 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS