250MXG1500MLCALN35X45
MFR.Part #
250MXG1500MLCALN35X45
JLCPCB Part #
C239288
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 14.2mm 1500uF 250V 3.28A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS