160USC470MEFCSN22X30
MFR.Part #
160USC470MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1601202
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.86A@120Hz 10mm 160V 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS