400MXG330MEFCSN35X30
MFR.Part #
400MXG330MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1587970
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.57A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS