250MXC390MEFC30X25
MFR.Part #
250MXC390MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1605795
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.235A@10kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS