50USC5600MEFCSN30X25
MFR.Part #
50USC5600MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1609546
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 25mm 3.43A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 50V 5600uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS