220USG680MEFC30X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
220USG680MEFC30X25
JLCPCB Part #
C1605543
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.46A@120Hz 220V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS