400MXG390MEFCSN35X30
MFR.Part #
400MXG390MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1582949
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS