35YXG680MEFCGC16X16
MFR.Part #
35YXG680MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C5893053
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mm 35V 680uF ±20% Plugin,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS