381LX331M350A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX331M350A022
JLCPCB Part #
C2648629
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
30mm 330uF 350V 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS