10USC18000MEFC25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10USC18000MEFC25X30
JLCPCB Part #
C5474855
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10V 10mm 18000uF 25mm 3.08A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS