400LLE2.2MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
400LLE2.2MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C1597657
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 15000hrs@105℃ 2.2uF 400V 40mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS