450VXT470MEFCSN30X40
MFR.Part #
450VXT470MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C20345168
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.674A@10kHz 30mm 40mm 450V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS