ALC70F121BD550
MFR.Part #
ALC70F121BD550
JLCPCB Part #
C1606662
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
120uF 25mm 40mm 550V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS